O nás

V nejznámějších a nejvýznamnějších lázních České republiky v Karlových Varech, které se rozkládají na soutoku řek Rolavy s Ohří a Teplé s Ohří, na rozhraní pohoří Slavkovského lesa a Slavkovské pánve, je v lázeňské čtvrti Horní Drahonice umístěn penzion Beskyd. Penzion Beskyd leží v blízkosti lázeňského centra města. Výborná dostupnost MHD i osobních automobilů. Tento penzion je majetkem Základní organizace Odborového svazu KOVO Třinecké železárny.

Penzion je vhodný jak pro rekreanty se zájmem o lázeňskou léčbu, tak i pro rodiny s dětmi. Je zde možnost podnikat výlety a procházky do krásného okolí Karlových Varů, jako například rozhledna Diana, Jelení skok, Goethova vyhlídka, Svatošské skály, hrad Loket nad Ohří, zámek Bečov nad Teplou, Andělská hora a další.

Krásný výhled na Krušné hory a rozsáhlé cyklostezky vyhoví i náročným cyklistům. V Karlových Varech si přijdou na své i hráči oblíbeného sportu filmových hvězd – golfu. Jsou zde velká golfová hřiště. Na počátku měsíce června se zde každoročně koná mezinárodní filmový festival, který je společenským zážitkem.